e
sv

Her Ay Bir Hediye Pilotistan’dan!

avatar

Pilotistan

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

“Sanaldaki Gökyüzü” sloganı ile çıktığımız bu yolda Her Ay Bir Hediye Pilotistan’dan! anlayışı ile siz değerli üyelerimiz için yeni bir fırsat sunuyoruz. Yeni fırsatımız ile her ay bir üyemize ayın hediyesi adı altında seçilen bir ürün ve/veya hizmeti hediye edeceğiz. Peki nasıl olacak bu?

Hediyeniz Sorularınız da Veya Bilginiz de Saklı

Sunduğumuz platformlar arasında yer alan Soru & Cevap platformumuzda üyelerimiz aklına takılan her türü başlık altında sorularını sorabilmektedir. Yine aynı şekilde sorulan sorulara bilgi sahibi üyelerimiz aynen yanıt verebilmektedir. Üyelerimizin yanı sıra bizler de en doğru bilgiyi soruya yanıt olarak belirtmekteyiz. Bu platformda sorduğunuz sorudan, verdiğiniz yanıttan ve diğer her türlü husustan puan kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız puanlar en yüksek puana göre yukarıdan aşağıya sıralamayı belirlemektedir. Aylık periyot doğrultusunda ayın en yüksek puanına sahip üyemiz bizden seçilen ürün ve/veya hizmeti kazanıyor. Üstelik hediyenizi de siz seçiyorsunuz! Diğer aya geçmeden açtığımız başlık altında hediye anketi yapıyoruz. En yüksek orana sahip olan ayın hediyesi seçiliyor ve hediye ediliyor.

Koşullar Neler?

 1. Mail Bülten Aboneliği formunu bu sayfadan doldurun.
 2. Soru & Cevap platformuna üye olun.

Yapmanız gerekenler sadece bunlar! ( Instagram sayfamızı da takip ederseniz seviniriz. 🙂 ) Tüm bunları yaptıktan sonra puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

[su_button url=”https://pilotistan.com/soru/” target=”blank” style=”3d” background=”#006391″ color=”#ffffff” size=”5″ center=”yes” icon=”icon: share-square” icon_color=”#ffffff” desc=”Tıklayın”]Soru & Cevap Platformuna Gitmek İçin[/su_button]

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Akaryakıt Hidrant Aracı Kullanım Alanları Nelerdir?