Çocukların Ücretsiz Uçtuğu 7 Havayolu

1 dakika


1

Ailenizle uçmak pahalı olabilir. Sadece iki yaşın üzerindeki her yolcu için bir bilet satın almanız gerekmez. Bunun yanında (birçok havayolu, ebeveynlerin kucağında 2 yaşın altındaki çocuklarla uçmasına izin verir), her ağzı beslemek, herkes ile eğlenceli vakit geçirmek ve her bir kişinin bavulunu taşımak zorundasınız…

Bununla birlikte, havayolları, bazı çocukların kendi koltuğunda ücretsiz uçmalarına izin verecek kadar geniş aileler için fırsatlar yaratmaya daha isteklidir. Bütçeye duyarlı ebeveynler, yurtiçi ve yurtdışında geziler için rezervasyon yaparken aşağıdaki havayollarını düşünmelidir.

 1. 1 Frontier Airlines


  Listemizin ilk sırasında Frontier Airlines yer almakta. En dip fiyatları ile bilinen bu havayolu, küçük çocuklara ücretsiz uçmak için izin veren yeni bir üyelik programı başlattı.

   ' Discount Den ' olarak adlandırılan bu 60 $ yıllık üyelik programı, Bir yetişkin biletine karşılık gelecek şekilde 1 ücretsiz çocuk bileti şeklinde 15 yaşın altındaki çocuklar için ücretsiz uçuşlara erişmenizi sağlar.(ayrıca programın bir parçası olarak yetişkinler ek indirimli okarak uçar). Ek avantajlar arasında tüm alımlarda indirim, mil kazanma ve halka açık özel fırsatlara erişim sayılabilir.

  Bu, yetişkinler için en fazla 6 indirimli bilet ve çocuklar için 6 ücretsiz bilet almak için kullanılabilir. Bu, tüm uçuşlar için geçerli değildir, bu nedenle yıl üyeliğini taahhüt etmeden önce iki kez kontrol ettiğinizden emin olun.

  Frontier ultra düşük maliyetli bir taşıyıcı olduğu için dikkat edin. Çünkü bu şirket Low Cost odaklı olduğu için bagaj, koltuk seçimi, yiyecek gibi çeşitli şeylere ücret ödemek zorunda kalacaksınız.

 2. 2 Scandinavian Airlines (SAS)


  Listemizin ikinci sırasında yer alan SAS,  çocuklar için ücretsiz seyahat, dahil aileler için de yıl boyunca özel fırsatlar sunmaktadır. En son promosyonu Aralık ayında sona erdiren SAS, tatil dönemi bittikten sonra geri dönmeyi planlayan aileler için dikkatli olmalarını önermekte. Çocuklar bir ebeveynle (yani bir ebeveyn, bir çocuk, iki ebeveyn, iki çocuk vb.) olmalı ve sadece 11 ve altı çocuklar için geçerlidir.

  SAS, Norveç, Danimarka ve İsveç'e ABD şehirlerinden (ve vize varsa) büyük fırsatlar sunuyor.

 3. 3 Qatar Airways


  Qatar Airways, 11 yaşın altındaki iki çocuğa bir yetişkin şeklinde ücretsiz olarak (kendi koltuklarıyla birlikte) uçmaları için SAS'a benzer bir promosyon sunuyor. Promosyonlar genellikle okul tatil günleri dışında aktif olur. Ancak Qatar'ın bu kadar geniş bir ağı olduğundan, satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir den fazla durum var.

 4. 4 Southwest Airlines


  Hawaii uçuşları ile lider koltuğunda olan Southwest, her uçuşunda çocuklara özel indirim veya ücretsiz uçuş hakkı tanımamakta. Belli uçuşlarında indirim sunar iken, kimi uçuşlarında ücretsiz uçuş hakkı sunmaktadır. Tamamen şans işi kısacası.

 5. 5 Air Tahiti Nui


  Bu anlaşma dikkatinizi çekebilir. Air Tahiti Nui, çocukların tahiti'nin Güney Pasifik cennetine ücretsiz uçması için düzenli olarak fırsatlar sunar. İki çocuk, bir yetişkin bileti karşılığında ücretsiz uçabilir* Şimdi, kelimenin yanında küçük bir yıldız koymaya devam ediyoruz, çünkü ebeveynler havayolu ücretini ödemese de, bilette vergi ödemek zorunda kalacaklar.

  Yine de, çocuklar için olan bu indirim şahane ve harika bir deneyi olacaktır.

 6. 6 British Airways


  Bu listemizin sonuncusu olan British Airways, ebeveynlerin küçük çocuklarla yurt içinde uçmalarına izin verdiği özel bir promosyon sunmaktadır. Britanya Adaları'nda sıkışıp kalması biraz sınırlı görünse de, bu listedeki (Qatar gibi) başka bir havayolu şirketi ile ortak oldu. Bu aslında oldukça iyi bir anlaşma olabilir.

  Bu havayolunda teklifler hızlıca gösterilir ve erkenden kapatılır (web sitelerini kontrol ettiğinizden emin olun). Ancak genellikle 12 yaşına kadar olan iki çocuğun iç hat uçuşlarında ücretsiz olarak bir yetişkinle uçmasına izin verir. 

  - İngilizler işte, fazla bişe beklememek gerekir. 🙂

 7. 7 Virgin Atlantic


  Birleşik Krallık'taki gölet genelinde Virgin Atlantic, çocuklarıyla uçan ebeveynler için özel bir düzenleme sunmaktadır. Ancak, bu tamamen ücretsiz değil. Çocuk, 2-12 yaşları arasındaysa (2 yaşın altında ücretsiz) Virgin, tam ücret karşılığında % 25, ebeveyninin 2 yaşına kadar ekstra oda talep etmesi durumunda ilave bir koltukta % 25 indirim sunar. 


Like it? Share with your friends!

1

Ne Hissettin?

Üzgünüm Üzgünüm
5
Üzgünüm
Gerçekten mi? Gerçekten mi?
3
Gerçekten mi?
Beğendim Beğendim
6
Beğendim
Berbat Berbat
3
Berbat

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bir Biçim Seçin
Anket
Karar vermek veya görüşleri belirlemek için oylama
İçerik
Gömme ve görseller ile biçimlendirilmiş metin
Liste
Klasik Liste
Sıralanmış Liste
İyi - kötü Değerlendirme
Görsel
Fotoğraf veya GIF