Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Web sitemizi kullanarak tanımlama bilgilerinizin (cookies) kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Değerlendirmeler

Hava Gündem

Blog

Sriwijaya Havayolları Kazası ve Boeing 737 

Sriwijaya Havayolları’na ait Boeing 737-500 tipi yolcu uçağı 62 yolcu ve mürettebatla Endonesya’nın başkenti Jakarta’dan havalandıktan kısa bir süre sonra radardan kayboldu ve geçtiğimiz cumartesi günü denize düştüğü öğrenildi. Batı Kalimantan bölgesindeki Pontianak’a gitmek üzere havalanan uçak kalkıştan sadece 4 dakika sonra radardan kendini kaybetti…

Blog

Covid-19’un Havacılığa Etkileri 

Çin’in Wuhan kentinde 2019 Aralık ayında ortaya çıkan, Covid-19 adı verilen hastalığa yol açan, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından 11 Mart 2020 tarihinde küresel salgın olarak ilan edilen Korona virüs salgını yalnızca sağlımızı tehdit etmekle kalmayıp, ekonomik anlamda da küçükten büyüğe her sektörü derinden etkiledi….

Blog

Airbus A220 Ailesini Genişletecek mi? 

Airbus, A220 serisi uçaklarıyla adeta altını vurdu. Bu nedenle, pek çok endüstri uzmanı Airbus’ın bu artış popülerliğini, A220 ailesini iki çeşitten daha fazlasını genişletmek için kullanıp kullanmayacağını merak ediyor. A220 serisi ne kadar popüler? Şu anda, Airbus Bombardier’in ürettiği uçaklar için 550’den fazla siparişe sahip….

Blog

KLM’in İlk Boeing 787-10’u Göründü 

Dün, KLM’in Boeing 787-10’unun ilk fotoğrafları Twitter’da göründü. Yeni devralımda, “100” sayısını gösteren ve Hollanda bayrağının rengindeki bir ‘kurdeleyi’ gösteren sayılar arasında dolaşan özel bir dilekçe var. Fotoğraflar Boeing’in Güney Carolina’daki Charlston şehrinde çekildi. Yeni uçağın kaydı (reg.) PHBKA olurken boyaması 1919’da kurulan KLM’in 100….

Blog

TAP Air Portugal İlk Airbus A321LR’yi Aldı 

TAP Air Portugal, ilk A321LR uçağını, büyüyen Airbus uçağı filosuna davet ediyor. Toplam 75 adet Airbus uçağı ve 12 siparişi ile, A321LR’nin TAP’ın yeni pazarlara yayılma çabalarına yardımcı olması bekleniyor. Airbus A321LR Teslimatı Nisan 2019, Airbus A321LR’nin TAP Air Portugal filosuna başlamasına işaret ediyor; taşıyıcı,…

Daha fazla yükle

Bülten Aboneliği

* En son haberleri ve güncellemeleri alacaksınız. your favorite celebrities!

© 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.